Endelig blir vinene fra San Vito tilgjengelige på Vinmonopolet, og det må feires!  

Som en markering av denne begivenheten og for å gi alle en sjanse til å bli bedre kjent med San Vito og vinene deres inviterer vi til Winemaker’s Dinner torsdag 12. februar. Vi får igjen storfint besøk av Neri fra Tenuta San Vito i Toscana, som kommer til Møllefossen for å presentere gårdens historie og filosofi – og selvfølgelig vinene som nå blir en del av vår portefølje. Sist vi hadde Neri på besøk var det mange som ikke fikk plass på arrangementet og i tillegg har vi endret litt på menyen slik at de som vil kan komme enda en gang!

Kvelden byr på en fire-retters italiensk meny, komponert av oss og nøye matchet med vinene fra San Vito:

  • Antipasti
  • Melanzana alla Parmigiana
  • Porchetta med kremet ricotta og beter
  • Hjemmelaget tiramisu

Vi starter med et glass musserende ved ankomst, og deretter venter en helaften med gode smaker, samtaler og en eksklusiv introduksjon til vinene som nå slippes på polet.

NB! Vi har litt ulike typer bord og størrelser, så det må påregnes at man sitter til bords med andre hyggelige gjester enn bare de man har booket med 🙂

Pris: kr 1490,- per person
Bestill billetter her: Møllefossen café

kalender: